Verslo valdymo sistemų kūrimas

Itoma projektai, verslo valdymo sistemų kūrimas.

Verslo valdymo sistemų kūrimas

Verslo valdymo sistemų kūrimas

UAB „Itoma" specializuojasi verslo valdymo sistemų (VVS) kūrime logistikos (LogixIS), gamybos (GamIS), prekybos ir kitose srityse. Mūsų komanda yra įgyvendinusi ne vieną sėkmingą projektą tiek sukuriant naujas sistemas, tiek vystant ar palaikant klientų jau turimas verslo valdymo sistemas.

Taip pat konsultuojame renkantis VVS, padedame įdiegti ir prižiūrėti.

Tinkamai parinkta ar sukurta VVS padeda optimizuoti procesus ir kaštus, valdyti informaciją, gauti reikiamas ataskaitas ir priimti sprendimus. Jei jau turite apskaitos ar kitą specializuotą programą, VVS gali tapti papildomu įrankiu – personalui valdyti, ryšiams su klientais ir tiekėjais palaikyti, užsakymams administruoti, sąskaitoms išrašyti, skoloms valdyti, tiekimo grandinei ir prekybai organizuoti ir kt. Visos sistemos tarpusavyje apjungiamos duomenų mainams ir nedubliuoja viena kitos funkcionalumo.

Šiuolaikiniai sprendimai verslo valdymo sistemomis naudotis leidžia tiek įmonėms, turinčios vieną darbuotoją, tiek ir stambioms tarptautinėms korporacijoms. Mažoms įmonėms siūlome sistemų nuomą laikant jas tiekėjo serveriuose, vidutinėms ir didelėms – nuomą arba įsigijimą. Programos kaip paslaugos (SaaS) sprendimas leis programa naudotis kur nebūtumėte – reikės tik įrenginio su interneto naršykle ir prieigos prie interneto.

Jei duomenims saugoti ir ataskaitoms gauti vis dar naudojate Excel ar norite sužinoti daugiau apie galimą VVS naudą jūsų verslui - susisiekite su mumis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba kontaktuose nurodytais telefonais. Pasidalinsime savo sukaupta patirtimi, suteiksime galimybę išbandyti mūsų sukurtas sistemas ir apmokinsime jomis naudotis, papasakosime apie gaunamą naudą, pritaikymą Jūsų verslui.